Offering you a complete choice of products which include mobil grease xhp series, mobilith shc series and mobilgrease xhp 462 moly.
₹ 745 / Kg Get Latest Price
| Packaging Size | 5 kg |
| Thickener Type | Lithium Complex |
| Usage/Application | Household |
| Synthetic | Yes |
| Pack Sizes LT/KG | Barrel |
₹ 1100 / Kg Get Latest Price
| Packaging Size | 1 kg |
| Usage/Application | Household |
| Pack Sizes LT/KG | Barrel |
| Form | Gel |
| Brand | Indian Oil |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 680 / Kg Get Latest Price
| Packaging Size | 5 kg |
| Brand | Mobil |
| Grade | GS 102 |
| Usage/Application | Automotive |
| Country of Origin | Made in India |
G Balaji (Director)
GF Impex Pvt. Ltd.
Ground Floor, No-16, Adhinath Trade Compex Jawaharlal Nehru Road, Madhavaram
Chennai - 600060, Tamil Nadu, India